فیدر

به این مطلب امتیاز دهید :
5/5

نظرات ارسال شده : بدون پاسخ

نویسنده : AdavatGhaem

منتشر شده در تاریخ : مرداد ۱۲, ۱۳۹۸


تجهیزات ذخیره ساز فیدر

فیدر

مجموعه تولیدی ادوات صنعتی و کشاورزی قائم تولید کننده دستگاه های ذخیره ساز فیدر با طراحی و توسعه متخصصان ایرانی . گارانتی و خدمات پس از فروش در کشور می باشد.

 

 

فیدر چیست ؟

فیدر به معنی تغذیه کننده است.از این دستگاه جهت باردهی یا تغذیه دستگاه های سنگ شکن فکی و هیدروکن و .. استفاده می شود.بر حسب استفاده متفاوت, نوع آن نیز متفاوت است.
استفاده از فیدر در خط تولید بسیار مهم است به طوریکه نبود فیدر باعث کاهش سرعت تولید می شود تا حدی که عملا خط متوقف می شود.هنگامی که ظرفیت تولید از حدود ۱۰ تن بر ساعت بیشتر شود هیچ نیروی انسانی قادر نخواهد بود بار مناسب را به دستگاه برساند.در این صورت باید به طور مستمر از لودر استفاده نمود که هزینه های آن گزاف است. می توان با هزینه ای بسیار اندک از فیدر استفاده نمود که مزیت باردهی یکنواخت به خط تولید را دارد.
با استفاده از فیدر مصرف برق ناشی ازشوکهای واردآمده به دستگاه ها و سیستم برق رسانی به دلیل فزونی بیش از حد بار که معمولا توسط لودر ایجاد می شودکاهش یافته و این باعث جلوگیری از افزایش هزینه های استهلاک قطعات دستگاه ها یا تابلوی برق و الکتروموتور ها می گردد.راندمان کار بالا و تولید بیشتر و باکیفیت تر می شود.نیاز به نیروی انسانی حذف یا کاهش می یابد.بر حسب سفارش مشتری
در ظرفیتهای گوناگون طراحی و تولید می گردد.

انواع فیدرهای ساخته شده توسط مجموعه تولیدی ادوات قائم اعم از :
۱: فیدر سیلودار
۲- فیدر شاطونی: فیدرشاتونی (سه محوره – چهار محوره ) Reciprocating Feeder
۳- فیدرگریزلی : فیدرکوهی
۴- فیدر تسمه ای Belt Feeder

 


جهت مشاوره در زمینه ماشین‌آلات مورد نیازبا ما تماس بگیرید.

اشتراک گذاری مطلب:

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Telegram
WhatsApp

پاسخی بگذارید