نوار نقاله دستچین

امتیازات :
5/5

از نوار نقاله دستچین در مواقعی استفاده می شود که محصول ضمن حرکت، فرآیند دیگری مانند حک تاریخ، جدا سازی و پاک سازی و یا اضافه شدن محصولی دیگر به محصول فعلی صورت گیرد. این کانوایر مانند سینی متحرکی است که کاربر کالا را بازبینی، و پردازش مد نظر را اعمال می کند.

نوار نقاله دستچین


ویژگی های دستگاه نوار نقاله دستچین

۱ – قابل تنظیم بودن برای ارتفاع انواع بالابر و اپراتور ها

۲ – دارای کمترین سر و صدا و لرزش

۳ – قابلیت تغییر کاربری از دستچین برای انتقال بسته و مواد

۴ – جابه جایی آسان توسط چرخ های گردان و ترمز دار

۵ – افزایش سرعت اپراتور و در نتیجه افزایش تولید بیشتر


عملکرد دستگاه نوار نقاله دستچین

با ریزش مواد و محصولات از مخزن روی نوار، که از صفر تا ۱۰۰ آن قابل تنظیم است، مواد و محصولات در طی مسیر در معرض دید کامل اپراتور قرار گرفته و این فرصت را به کاربر می دهد تا ناخالصی ، از داخل مواد و محصولات دستچین و جدا سازی نمایند تا محصولی یک دست و تمیز را به مرحله ی تحویل دهد. برای دید بهتر در قسمت بالای دستگاه لامپ های مهتابی تعبیه شده است تا اپراتور را در هرچه بهتر دیدن و تسریع در کار یاری نماید. از دستگاه فوق در قسمت های مختلف خطوط تولید می توان استفاده نمود.

برای مثال در خط شستشو و بسته بندی میوه جات به عنوان نوار بازبینی ودر خط بوجاری حبوبات به عنوان نوار نقاله دست چین مورد استفاده قرار میگیرد. جریان ریزش محصول بر روی نوار کاملا قابل کنترل بوده و ارتفاع آن قابل تغییر می باشد.

 


قیمت دستگاه نوار نقاله دستچین

جهت استعلام قیمت نوار نقاله دستچین / نوار نقاله بازبینی و خط تولید و منتاژ و یا بسته بندی از طریق راه های ارتباطی باما در ارتباط باشید.

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در pinterest
اشتراک گذاری در print
اشتراک گذاری در reddit
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در email