چرا نوار نقاله ؟

به این مطلب امتیاز دهید :
5/5

نظرات ارسال شده : بدون پاسخ

نویسنده : AdavatGhaem

منتشر شده در تاریخ : مرداد ۱۳, ۱۳۹۸


چرا از نوار نقاله استفاده کنیم ؟

چرا نوار نقاله

نوار نقاله کمربند اقتصادی ترین راه حل برای حمل و نقل مواد فله با سرعت بالا در مسافت های طولانی است. نوار نقاله کمربند برای حرکت بار افقی و کاهش یافته بار استفاده می شود.

در سیستم های نقاله تسمه ، بسته به نیاز و برنامه های کاربردی ، کمربند روی غلطک ها یا روی تختخواب کشویی پشتیبانی می شود.

سیستم های نقاله تسمه قادر به حمل و نقل ایمن کالاها و مواد از یک سطح به سطح دیگر هستند ، که در صورت انجام کار انسانی بسیار سخت و گران خواهد بود.

سیستم های نوار نقاله به دلیل مزایای بی شماری که در اختیار شرکت قرار می دهد ، در طیف وسیعی از صنایع رقابتی مورد استفاده قرار می گیرد.

این شرکت نه تنها به عنوان یک امر اساسی برای توانایی یک شرکت عمل می کند بلکه به حرکت به موقع محصول خود به صورت به موقع نیز کمک می کند.

در محیط رقابتی ، داشتن سیستم های نقاله نه تنها باعث افزایش بهره وری می شود بلکه به کاهش هزینه هایی که در غیر این صورت از طرف بالاتر نیز کمک می کند ، کمک می کند.

سیستم های نوار نقاله این روزها در بسیاری از صنایع از جمله رایانه ، الکترونیکی ، فرآوری مواد غذایی ، بسته بندی ، کشاورزی ، هوافضا و غیره استفاده می شود تا نام چند مورد را پیدا کند.

سیستم نوار نقاله تسمه تقریباً در هر کجا و در همه جا قابل نصب است و ثابت شده است که بسیار ایمن تر از استفاده از لیفتراک یا دستگاه دیگر برای جابجایی مواد در یک واحد است.

آنها نه تنها به جابجایی انواع اشکال ، اندازه ها و وزن کمک می کنند بلکه بسیاری از آنها دارای ویژگی های ایمنی پیشرفته ای هستند که به جلوگیری از تصادفات کمک می کند.

از آنجایی که یک سیستم نوار نقاله یک لینک بسیار مهم در توانایی یک شرکت برای حرکت دادن محصولات خود به روشی منظم ایجاد می کند ، هرگونه اختلال در عملکرد آن می تواند اثبات هزینه ای داشته باشد.

برای اطمینان از حداقل زمان خرابی ، اقدامات لازم جهت اطمینان از عملکرد سیستم در عملکرد اوج ، از جمله بازرسی های منظم ، نظارت دقیق بر روی موتورها و کاهنده ها ، نگه داشتن قطعات اصلی در انبار و آموزش صحیح پرسنل انجام می شود.

از سال ۱۳۸۵ در این زمینه فعالیت می کنیم ، نه تنها به ما کمک کرده است تا در بازار رقابتی بالا جای خود را به دست بیاوریم بلکه به ما کمک کردیم که یک مزیت ثابت نسبت به رقبا داشته باشیم.

محصولات ما به طور عملی در هر صنعت یافت می شوند و به مشتریان محترم ما اعتماد می کنند تا بهره وری ، حداکثر تولید و کاهش هزینه های نیروی کار را بدست آورند.

 


جهت مشاوره در زمینه ماشین‌آلات مورد نیازبا ما تماس بگیرید.

اشتراک گذاری مطلب:

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Telegram
WhatsApp

پاسخی بگذارید